15% ZNIŻKI NA WSZYSTKO*  CODE: BF20
  • -20%
Vitamin B Complex - 90 tabl.
Vitamin B Complex - 90 tabl.
Vitamin B Complex - 90 tabl.
Vitamin B Complex - 90 tabl.

Citrulline - Cytrulina w proszku - 200g

PLN31.99
PLN39.99
Tax included
PAK/113#LEMON
Flavor:


sdasd asdad

asdasd

Jaki efekt ma stosowanie cytruliny?

Stosowanie cytruliny wpływa na nasycenie tlenku azotu we krwi, efektem tego jest rozszerzenie naczyń krwionośnych. Większy przepływ krwi bezpośrednio wpływa na efektywniejsze dostarczenie tlenu oraz składników odżywczych do komórek mięśniowych, co umożliwia podejmowanie jeszcze większego wysiłku.

Warto również zaznaczyć, że cytrulina ma korzystny wpływa na obniżenie zmęczenia. Dodatkowo ma właściwości energetyczne oraz zmniejsza uczucie bólu mięśniowego, dzięki czemu trening może być dłuższy i jeszcze bardziej intensywny.

Cytrulina nie tylko dla osób trenujących!

Cytrulina nie tylko może mieć doskonałe zastosowanie w sportach siłowych. Jej suplementacja wspomaga również prawidłową pracę organizmu jak np. obniżenie ciśnienia krwi, poprawy odporności, czy też usuwania z organizmu nadmiaru amoniaku.

Cytrulina może być stosowana przez wszystkich, kobiety i mężczyzn - niezależnie od stopnia wytrenowania. Szczególnie sprawdzi się w sportach, gdzie siła i wytrzymałość odgrywają kluczową rolę.

Citrulline - Cytrulina w proszku - 200g

Porcja: 3 g
Ilość porcji w opakowaniu: 66
Opakowanie: 200 g
Mass net: 200.00 g
Wartość odżywcza / Informacja żywieniowa
  na 3 g % RWS*
Jabłczan cytruliny 2256 mg -
w tym cytrulina 1263 mg -
Składniki: 75,2% jabłczan cytruliny, aromat, substancja przeciwzbrylająca (dwutlenek krzemu), substancja słodząca (sukraloza), koncentrat soku buraczanego w proszku (dla zabarwienia). Może zawierać niezamierzoną obecność pochodnych mleka, soi, zbóż zawierających gluten, jaj, selera i gorczycy.
Comments (3)
No customer reviews for the moment.
Olaf W

Malutkie opakowanko a ponad 60 porcji. Fajna kwaskowatość i dosyć dobrze się rozpuszcza. Polecam!

Paweł Krawczyk

Chyba moja ulubiona przed treningówka, potrafi wykrzesać dodatkowe chęci do treningu w gorsze dni. Smak cytrynowy dobrze się rozpuszcza, czuć kwaskowatość. Sporo porcji w opakowaniu, tak że tylko brać! ;)

Hubert K

Cena jest bardzo ok. Cytrulina dobrze się rozpuszcza. Smak i aromat w połączeniu z innymi cytrynowymi suplementami do wypicia, ale wiadomo co kto lubi. Na efekty przyjdzie czas!. Polecam

Citrulline - Cytrulina w proszku - 200g

PLN39.99 PLN31.99

You might also like

Białko 80 Whey Protein - 908g

Price PLN79.99 Regular price PLN99.99
  • -20%