15% ZNIŻKI NA WSZYSTKO*  CODE: BF20
  • Out-of-Stock

CREA PAK - Kreatyna w proszku - 330g

PLN79.99
Tax included
PAK/012#ARCZJ
Flavor:


sdasd asdad

asdasd

Trzy formy kreatyny w jednym produkcie

CREA PAK jest produktem wysokiej jakości skierowanym do osób planujących przeprowadzenie lub będących właśnie na cyklu kreatynowym. Formuła została oparta w głównej mierze na monohydracie kreatyny, następnie na jabłczanie oraz chlorowodorku kreatyny – takie połączenie gwarantuje maksymalną skuteczność i największą siłę anaboliczną. Kreatyna jest substancją znaną i stosowaną w sporcie już od przeszło 20 lat – z powodzeniem zwiększającą osiągane przez sportowców wyniki (zarówno w kwestii przyrostów masy mięśniowej jak i siły fizycznej). Jest to jedna z najlepiej przebadanych substancji, której właściwości zostały już wielokrotnie udowodnione. Pomimo swojej siły anabolicznej nie powoduje żadnych skutków ubocznych (nie wpływa negatywnie na zdrowy organizm) i jest w 100% legalnym suplementem!

Dodatek tauryny

Znajdująca się w składzie tauryna także nie jest przypadkowym dodatkiem – dzięki działaniu na te same receptory co insulina wpływa ona na poprawę transportu substancji odżywczych (w tym aminokwasów oraz kreatyny). Jest ona częstym dodatkiem w suplementacji okołotreningowej wielu cenionych sportowców.

Brak zbędnych dodatków

6PAK Nutriton CREA PAK jest produktem o relatywnie prostym składzie, jednak dzięki przemyślanym dawkom oraz wyselekcjonowanym substancjom aktywnym wykazuje dużą siłę działania, która stawia go na czele tego typu produktów. Wystarczy, że spojrzysz w tabelę składu by przekonać się, że nie jest ona wynikiem przypadkowego doboru składników aktywynch.


Literatura:

  1. Ralf Jäger, Martin Purpura, Andrew Shao, Toshitada Inoue, and Richard B. Kreider, Analysis of the efficacy, safety, and regulatory status of novel forms of creatine., Amino Acids. 2011 May; 40(5): 1369–1383.

CREA PAK - Kreatyna w proszku - 330g

Porcja: 5.5 g
Ilość porcji w opakowaniu: 60
Opakowanie: 330 g
Mass net: 330.00 g
Wartość odżywcza / Informacja żywieniowa
  na 5.5 g % RWS*
Monohydrat kreatyny 3750 mg -
Jabłczan kreatyny 500 mg -
Chlorowodorek kreatyny 500 mg -
w tym kreatyna 3300 mg -
Tauryna 250mg -
Składniki: mieszanka kreatynowa (monohydrat kreatyny, jabłczan kreatyny, chlorowodorek kreatyny), tauryna, aromaty, substancja przeciwzbrylająca (dwutlenek krzemu), substancja słodząca (sukraloza), barwnik (czerwień buraczana).
Comments (19)
No customer reviews for the moment.
Mateusz Walczak

Dobry produkt dobrze rozpuszcza się w wodzie lecz smakiem mnie nie skusił zbytnio.

Franek

Jedna z mocniejszych kreatyn jakie miałem przyjemność stosować.. do tego ciekawie smakuje :P

Michał Sierański

Bardzo fajny produkt. Połączenie różnych form kreatyny sprawiło, że mniejsza dawka niż w przypadku mono dawała takie same efekty.

CREA PAK - Kreatyna w proszku - 330g

PLN79.99

You might also like

Białko 80 Whey Protein - 908g

Price PLN79.99 Regular price PLN99.99
  • -20%