Cart

Cart is empty

DARMOWA DOSTAWA OD 250ZŁ
6PAK Nutrition

Heat Caps

34,99 PLN

Kompleksowe połączenie ekstraktów roślinnych przygotowane z myślą o osobach będacych w okresie redukcji masy ciała.

  • Produkt 100% legalny
  • Wystarcza na 30 dni suplementacji
  • Bezpieczny zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet

- 1 +

POLECANY W OKRESIE REDUKCJI TKANKI TŁUSZCZOWEJ

 

Prosta receptura

Składniki o właściwościach diuretycznych (jak skrzyp polny i mniszek lekarski) oraz mogące korzystnie wpłynąć na przemianę materii (ekstrakt z gorzkiej pomarańczy, kapsaicyna)


Idealne rozwiązanie dla osób trenujących na siłowni

Wspomaga tzw. efekt pompy mięśniowej oraz korzystnie wpływa na regenerację potreningową

Jaki efekt ma stosowanie cytruliny?

HEAT Caps to suplement diety w kapsułkach, oparty o naturalne ekstrakty roślinne w proporcjach, które korzystnie wpływają na organizm w okresie redukcji tkanki tłuszczowej.

Zawarta w produkcie kapsaicyna oprócz właściwości antybakteryjnych, może mieć także korzystny wpływ na przyśpieszenie metabolizmu, stymulując organizm do produkcji dopaminy i adrenaliny, wpływa także na termogenezę, zwiększając produkcję ciepła. Składnikiem uzupełniającym działanie kapsaicyny jest synefryna, odpowiedzialna za aktywację lipolizy, czyli procesu rozkładu tłuszczów. Warto wspomnieć, że synefryna ma działanie podobne do efedryny, natomiast należy podkreślić, ze jest to substancja w pełni legalna.

Cytrulina nie tylko dla osób trenujących!

Wartym uwagi składnikiem zawartym w Heat Caps jest także mniszek lekarski, działający moczopędnie (podobnie jak znajdujący się w składzie skrzyp polny), którego działanie ma właściwości oczyszczające dla organizmu.

Znajdująca się w produkcie kofeina zwiększa produkcję energii, oraz korzystnie wpływa na układ metaboliczny, oraz pomaga poprawić koncentrację i zwiększyć skupienie.

Zaleca się przyjmować trzy kapsułki dziennie, optymalnie między posiłkami. Bardzo dobrym uzupełnieniem dla Heat Caps, będzie Heat Shot, który można stosować bezpośrednio przed treningiem

 

SEE COMPOSITION TABLE

0 opinions about Heat Caps

Check another products

Composition table - Heat Caps