Cart

Cart is empty

6PAK Nutrition
Przepraszamy, ten produkt jest chwilowo niedostępny. Sprawdź inne produkty z tej kategorii.

Przedtreningówka - zrób ją sam!

98,99 PLN 104,97 PLN 6% ZNIŻKI
( 1 opinii )

Przedtreningówka - zrób ją sam!

Kreatyna, AAKG i beta-alanina

Zestaw trzech najlepszych suplementów stosowanych przed treningiem, które przyczynią się do zmaksymalizowania Twoich efektów


Potężna pompa mięśniowa i lepsza wytrzymałość

Dzięki regularnemu stosowaniu AAKG oraz kreatyny przed każdym treningiem zwiększysz efekt pompy mieśniowej, a beta alanina przyczyni się do lepszej wytrzymałości i wydolności


Wersje w proszku o znakomitej rozpuszczalności

Każdy z produktów występuje w postaci proszku - wystarczy zmieszać wszystko razem w shakerze i wypić 15-30 minut przed treningiem

Monohydrat kreatyny

6PAK Nutrition Creatine Monohydrate dostarcza do organizmu wysokiej jakości monohydrat kreatyny będący idealnym wyborem dla wszystkich sportowców pragnących zwiększyć rozmiar i siłę swoich mięśni. Stosowanie już 3 gramów kreatyny dziennie pozwala na realne przyśpieszenie osiąganych efektów. Proponowana kreatyna posiada wysoki stopień mikronizacji, dzięki czemu charakteryzuje się bardzo dobrą biodostępnością. Dodatek tauryny ma za zadanie dodatkowo usprawnić jej przyswajanie. 6PAK Nutrition Creatine Monohydrate nie zawiera żadnych zbędnych dodatków i wypełniaczy – zawiera tylko i wyłącznie najwyższej jakości substancje aktywne.


AAKG (alfa-ketoglutaran L-argininy) w proszku

6PAK Nutrition AAKG jest bogatym źródłem alfa-ketoglutaranu L-argininy, który znany jest ze swojego wpływu na rozszerzalność naczyń krwionośnych. Dzięki poprawie ukrwienia, nie tylko doznasz tego niesamowitego poczucia rozrywającej energii oraz "niezwyciężoności", ale także skrócisz czas niezbędny dla pełnej regeneracji organizmu. Jest to możliwe dzięki sprawniejszemu dotlenieniu oraz odżywieniu komórek ciała (w tym tkanki mięśniowej). Arginina jest aminokwasem z grupy warunkowo niezbędnych, uczestniczących w procesie syntezy białka ludzkiego.


Beta-alanina – co warto wiedzieć

Beta-alanina to związek zaliczany do grupy aminokwasów niebiałkowych. Beta-alanina razem z L-histydyną tworzy dipeptyd karnozynę. W organizmie człowieka karnozyna zlokalizowana jest głównie w tkance mięśniowej, ale też w sercu i mózgu. Karnozyna stanowi bufor fizykochemiczny w mięśniach, który wykazuje ochronny wpływ przed zmianami pH. Jak podaje artykuł naukowy z 2012 r. "Effects of β-alanine supplementation on exercise performance: a meta-analysis" opublikowany w Amino Acids, zakwaszenie mięśni może być przyczyną wystąpienia zmęczenia podczas ćwiczeń o wysokiej intensywności, a zwiększenie stężenia karnozyny w mięśniach zwiększa pojemność buforowania wewnątrzkomórkowego, co opóźnia początek zmęczenia. Wykazano, że suplementacja beta-alaniną podnosi poziom karnozyny w włóknach mięśniowych. W podanym wyżej artykule badacze wywnioskowali, że suplementacja beta-alaniną wywołuje znaczący efekt ergogeniczny na ćwiczenia o wysokiej intensywności, szczególnie w testach i pomiarach zdolności wysiłkowej oraz w przypadku, gdy ćwiczenie trwa od 1 do 4 minut. Biorąc pod uwagę rodzaje, intensywność i czas trwania ćwiczeń, na które pozytywnie wpływa suplementacja β-alaniny, najbardziej prawdopodobnym mechanizmem wspierającym korzyść jest wzrost wewnątrzkomórkowego buforowania pH w wyniku wzrostu poziomu karnozyny w mięśniach.

SEE COMPOSITION TABLE

1 opinions about Przedtreningówka - zrób ją sam!

Kamil

Świetny zestaw! Nic więcej nie potrzebuje przed treningiem, takie połączenie sprawdza się świetnie. I przede wszystkim wychodzi mega ekonomicznie

Check another products

Composition table - CREATINE MONOHYDRATE

Przesuń lewo / prawo
Porcja: 5 g (1 miarka)
Ilość porcji w opakowaniu: 100
Opakowanie: 500 g
Masa netto: 500 g
Zawartość w: 5 g
Monohydrat kraetyny 4700 mg
- w tym kreatyna 4131 mg
Tauryna 300 mg

Składniki: 94% monohydrat kreatyny, tauryna.

Sposób użycia:

Zmieszać 1 miarkę proszku (5 g) ze 150 ml wody. Spożywać 1 porcję dziennie, najlepiej 30 minut przed treningiem.


Creatine Monohydrate. Suplement diety. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Produkt nie może być stosowany przez kobiety w ciąży i matki karmiące. Nie przekraczać zalecanej do spożycia dziennej porcji produktu. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Composition table - AAKG - 240g Aminokwasy

Przesuń lewo / prawo
Informacja żywieniowa        
Porcja: 5 g (3/4 miarki)      
Ilość porcji w opakowaniu: 48      
Opakowanie: 240 g      
Masa netto: 240 g      
Zawartość w: 5 g %RWS* 10 g %RWS*
Alfa-ketoglutaran L-argininy 4540 mg - 9080 mg -
- w tym L-arginina 2951 mg - 5902 mg -
Tauryna 50 mg - 100 mg -
Witamina B6 1 mg 71% 2 mg 143%

*RWS - Referencyjna wartość spożycia

Składniki (dla produktu o smaku cytrynowym): Alfa-ketoglutaran L-argininy (90,8%), substancja przeciwzbrylająca (dwutlenek krzemu), regulatory kwasowości (kwas cytrynowy, kwas jabłkowy), aromat, tauryna, substancja słodząca (sukraloza), barwnik (karoteny), witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny).

Składniki (dla produktu o smaku owoców leśnych): Alfa-ketoglutaran L-argininy (90,8%), aromaty, regulatory kwasowości (kwas cytrynowy, kwas jabłkowy), substancja przeciwzbrylająca (dwutlenek krzemu), tauryna, substancja słodząca (sukraloza), koncentrat czarnej marchwi (dla zabarwienia), witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny).

Może zawierać niezamierzoną obecność pochodnych mleka, soi, zbóż zawierających gluten (pszenicy), jaj, orzechów ziemnych i innych orzechów.

Sposób użycia:

Zmieszać 3/4 miarki proszku (5 g) z 150 ml wody. Spożywać 1 porcję dwa razy dziennie: przed treningiem i bezpośrednio po treningu. Stosować w dni treningowe.


AAKG. Suplement diety. Zawiera substancję słodzącą. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Produkt nie może być stosowany przez kobiety w ciąży i matki karmiące. Nie przekraczać zalecanej do spożycia dziennej porcji produktu. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Composition table - Beta Alanine - 200g

Przesuń lewo / prawo
Informacja żywieniowa      
Porcja: 805 mg (1 miarka)    
Ilość porcji w opakowaniu: 248    
Opakowanie: 200 g    
Masa netto: 200 g    
Zawartość w: 0.805 g (%RWS)* 1.61 g (%RWS)* 2.415 g (%RWS)*
Beta-alanina 800 mg 1600 mg 2400 mg
Witamina B6 1.4 mg (100%)* 2.8 mg (200%)* 4.2 mg (300%)*

*%RWS - Referencyjna wartość spożycia

Składniki: Beta-alanina, substancja przeciwzbrylająca (dwutlenek krzemu), witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny).

Sposób użycia:

Zmieszać 1 porcję (805 mg) ze 150 ml wody. Spożywać do 3 porcji dziennie, najlepiej przed treningiem. Stosować w dni treningowe.


Beta-alanine. Suplement diety. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Produkt nie może być stosowany przez kobiety w ciąży i matki karmiące. Nie przekraczać zalecanej do spożycia dziennej porcji produktu. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Produkt przeznaczony dla osób o zwiększonej aktywności fizycznej. Jednorazowe spożycie beta-alaniny w ilości 800 mg może powodować mrowienie lub drętwienie. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.


Dołącz do tysięcy zadowolonych
Klientów

Skorzystaj z ekspresowej
wysyłki

Zgarnij darmową próbkę
do każdego zamówienia