Przyjmij potężną porcję motywacji i nakręć się do kolejnego treningu oglądając zmagania podopiecznych Piotra BESTII Piechowiaka!


BESTIA TRENER to internetowe Reality Show, którego bohaterami są osoby wybrane z Castingu. Spośród prawie 1000 zgłoszeń, zostało wybranych do drugiego etapu kilkunastu śmiałków, którzy zostali poddani przez Piotra Piechowiaka finalnemu testowi.


Tylko kilku z nich będzie mogło pojechać z Bestią na tygodniowy obóz sportowy i zostać jego podopiecznym. Podczas obozu Bestia Piechowiak pokaże wybranym podopiecznym jak trenować, jeść i jak organizować sobie dzień aby osiągać maksymalne efekty i satysfakcję z treningu.


Sprawdzaj odcinki na kanale 6PAK.TV, premiera w każdą środę o godzinie 18:00

WITAJ W ŚWIECIE BESTII

O PROJEKCIE

Projekt BESTIA TRENER to motywacja do treningów, budowanie pewności siebie i nabieranie odpowiednich nawyków po to, aby sport sprawiał radość, pewność siebie i nakręcał do dalszego działania w każdej płaszczyźnie życia. Bo taki właśnie jest 6PAK Nutrition - Marka dla osób aktywnych, które łączą swoją sportową pasję z codziennymi obowiązkami.


Wszystkie nasze produkty są testowane i porównywane z odpowiednikami dostępnymi na rynku, po to aby mieć 100% pewności, że propozycja 6PAK spełni oczekiwania nie tylko pod kątem funkcjonalności, ale również smaku.


Aktywność sportowa jest naszą drugą naturą, lubimy wspólne treningi i wzajemne wyzwania, bez względu na to czy jest to siłownia, mata, czy dystans do przebiegnięcia – zawsze mamy Satysfakcję z treningu!

GOSPODARZ PROGRAMU

Piotr Piechowiak to uosobienie ambicji, motywacji i ciężkiej pracy bez wymówek. Jego kariera sportowa trwa ponad dwadzieścia lat startów i zwycięstw w takich dyscyplinach jak Strong-Man i Kulturystyka.


W ostatnim czasie święci triumfy w freak fightowej organizacji FAME MMA, gdzie jako jeden z nielicznych podchodzi do walk bardzo serio i przed każdym pojedynkiem ma zorganizowany profesjonalny obóz przygotowawczy.


Wszechstronność Piotra Piechowiaka to jego bardzo mocny atut, dzięki niej może swoim podopiecznym zaserwować urozmaicone treningi, ukierunkowane na budowę masy mięśniowej, redukcję tkanki tłuszczowej, zwiększenie wytrzymałości, lub lepszą wydolność tlenową.

ZOBACZ POZOSTAŁE ODCINKI

SPRAWDŹ JE

Jesteś zainteresowany/a produktami, jakie stosowali uczestnicy podczas obozu?

Tysiące zadowolonych Klientów

Ekspresowa dostawa - za darmo od 200 zł

Indywidualny dobór suplementów