arrow-up

6PAK Nutrition Light Whey

6PAK Nutrition LIGHT WHEY jest wysokiej klasy preparatem białkowym, powstałym na bazie dwóch koncentratów białek serwatki WPC – z ang. Whey Protein Concentrate.

dostępne smaki

mark mark

WYSOKA PRZYSWAJALNOŚĆ, DZIĘKI NISKIEJ ZAWARTOŚCI LAKTOZY (<0,65 G).
 • WYSOKIEJ JAKOŚCI ODŻYWKA NA BAZIE DWÓCH KONCENTRATÓW BIAŁEK SERWATKOWYCH (WPC)
 • ZNAKOMITY PRODUKT DLA OSÓB MAJĄCYCH PROBLEM Z TRAWIENIEM LAKTOZY (SUROWIEC O OBNIŻONEJ ZAWARTOŚCI CUKRU MLECZNEGO)
 • 80% PEŁNOWARTOŚCIOWEGO BIAŁKA NA 100g PRODUKTU
 • ZAWARTOŚĆ LAKTOZY <0,65g W 1 PORCJI!
 • ZAWIERA LIOFILIZOWANE KULTURY BAKTERII: LACTOBACILLUS ACIDOPHILUS
 • NISKA ZAWAROŚĆ WĘGLOWODANÓW I TŁUSZCZY NA 100g
 • REWELACYJNE SMAKI I BEZPROBLEMOWA ROZPUSZCZALNOŚĆ!
 • BOGATE ŹRÓDŁO AMINOKWASÓW BCAA ORAZ EAA
 • WSPIERA ROZBUDOWĘ BEZTŁUSZCZOWEJ MASY MIĘŚNIOWEJ
 • UMOŻLIWIA SZYBKĄ REGENERACJĘ POWYSIŁKOWĄ
 • ASPARTAM FREE - NIE ZAWIERA ASPARTAMU!

Light Whey attributes

tabela składu:
Porcja: 3g (1 miarka)
Ilość porcji w opakowaniu: 23 (700g) / 66 (2kg)
Zawartość w: 30 g
Wartość energetyczna: 507 kJ (120 kcal), 464 kJ (110 kcal)3
Tłuszcz: 1,64 g 3, 1,82 g, 1,89 g 7
w tym kwasy nasycone: 1,09 g 3, 1,21 g, 1,25 g 7
Węglowodany: 1,70 g 3, 1,89 g, 1,96 g 7
w tym cukry: 0,99 g 3, 1,10 g, 1,14 g 7
Błonnik: 0 g 3, 0 g, 0 g 7
Białko (w suchej masie): 22 g 3, 24 g, 25 g 7
Sól: 0,12 g 3, 0,13 g, 0,14 g 7
Laktoza: 0,59 g 3, 0,65 g, 0,68 g 7
Lactobacillus acidophilus: 100 ml CFU w porcji
* - % RWS - Referencyjna wartoś spożycia
Składniki: Koncentrat białka serwatki (WPC) (z mleka), liofilizowane kultury bakterii (Lactobacillus acidophilus), aromaty, regulator kwasowości (kwas cytrynowy 2,4,5, koncentrat truskawek w proszku 0,1% 2, kakao 3, koncentrat owoców w proszku 0,1% (truskawek 2, cytryn 4, ananasów 5, kokosów 6), substancja zagęszczająca (guma ksantanowa), substancja przeciwzbrylająca (dwutlenek krzemu), substancja słodząca (sukraloza), barwnik (beta-karoten 1,4,5, czerwień buraczana 2), sól 3.
Dotyczy smaku: waniliowego 1, truskawkowego 2, czekoladowego 3, białej czekolady z cytryną 4, tropikalnego 5, kokosowego 6, naturalnego 7
dawkowanie:
6pak training day
Dzień Treningowy
1-3 porcji dziennie.
6pak training day
Dzień nieTreningowy
1-3 porcji dziennie.

6pak Nutrition logo 6pak Nutrition logo

6PAK Nutrition LIGHT WHEY jest wysokiej klasy preparatem białkowym, powstałym na bazie dwóch koncentratów białek serwatki WPC – z ang. Whey Protein Concentrate. Pierwsza frakcja WPC, to surowiec bezlaktozowy – co z pewnością przypadnie do gustu osobom, które mają problemy z jej trawieniem (w przypadku większości populacji organizm zatraca wraz z wiekiem możliwość syntezy laktazy, która odpowiada za prawidłowe trawienie laktozy). Drugą frakcję stanowi wysokojakościowa serwatka w postaci INSTANT, dzięki niej LIGHT WHEY charakteryzuje się bardzo dobrą rozpuszczalnością. Połączenie obu koncentratów w odpowiednich proporcjach pozwoliło stworzyć unikalny produkt na rynku koncentratów serwatkowych, którego poziom laktozy w 1 porcji wynosi poniżej 0,65g (dla smaku czekoladowego poniżej 0,59g). Ponadto produkt doskonale się rozpuszcza, a dzięki odpowiedniej kompozycji składników, posiada bardzo delikatną konsystencję oraz jest doskonałą bazą dla naszego systemu smakowego.

Ciekawostką jest dodatek probiotyków (liofilizowanych kultur Lactobacillus acidophilus - 100 mln CFU [jednostek tworzących kolonię] w każdej porcji), których zadaniem jest utrzymanie mikroflory jelit w dobrej kondycji, co ma także wpływ na odporność organizmu na wszelkiego rodzaju infekcje. Innymi słowy preparat nie tylko dostarczy pełnowartościowego białka do Twojej diety ale także sprawi, że układ pokarmowy będzie mógł sprawnie pracować.

ŹRÓDŁO PEŁNOWARTOŚCIOWEGO BIAŁKA W DIECIE KAŻDEGO SPORTOWCA!

6PAK Nutrition Light Whey charakteryzuje się dopracowanym smakiem i bezproblemową rozpuszczalnością. Wbrew pozorom są to aspekty, które mają olbrzymie znaczenie dla komfortowej i przyjemnej suplementacji. Rewelacyjne kompozycje smakowe sprawią, że każda porcja będzie czystą przyjemnością!

STAWIAJĄC NA TEN PREPARAT MOŻESZ BYĆ PEWIEN, ŻE STOSUJESZ JEDNĄ Z NAJLEPSZYCH ODŻYWEK WYSOKOBIAŁKOWYCH DOSTĘPNYCH NA RYNKU!

Preparat powstał przy wykorzystaniu koncentratu białek serwatki (WPC) otrzymywanego z mleka, jest zatem zwierzęcym źródłem protein, których profil aminokwasowy jest niemal identyczny jak aminogram białka ludzkiego. Jest to konieczny warunek, który musi spełnić każda odżywka mająca na celu dostarczenie organizmowi wszelkich potrzebnych aminokwasów niezbędnych do prawidłowego rozwoju i regeneracji tkanek organizmu. Wysoka koncentracja aminokwasów rozgałęzionych BCAA oraz EAA wpływa pozytywnie na szybkość regeneracji potreningowej oraz zapewnia stały dostęp do budulca dla Twojej przyszłej muskulatury. Warto podkreślić, że mają one realny wpływ na ograniczenie procesów katabolicznych, przy jednoczesnym wsparciu procesów anabolicznych!

DLA KOGO POWSTAŁ 6PAK NUTRITION LIGHT WHEY?

Proponowana odżywka spełni wymagania sportowca, który poszukuje pełnowartościowego źródła protein o minimalnej zawartości tłuszczu oraz węglowodanów (w tym laktozy). Preparat idealnie sprawdzi się w ciągu dnia jak i zaraz po treningu, kiedy trzeba w krótkim czasie dostarczyć budulca do Twoich mięśni. Reasumując: wysoka jakość, świetny smak, bezproblemowa rozpuszczalność, wartościowe dodatki (prozdrowotne) – to najważniejsze cechy jakimi charakteryzuje się omawiana odżywka! LIGHT WHEY może być oczywiście stosowany przez osoby o niewielkiej aktywności fizycznej celem uzupełnienia diety w pełnowartościowe białko.