arrow-up

6PAK Nutrition CREA PAK

6PAK Nutrition CROSS Pak jest produktem opartym w głównej mierze na wysokiej jakości beta alaninie, która została wzbogacona mieszanką witamin oraz minerałów.

dostępne smaki

mark mark
ZAPEWNIA WZROST WYDOLNOŚCI ORAZ WYTRZYMAŁOŚCI SIŁOWEJ!
  • ZAPEWNIA NIESAMOWITĄ POPRAWĘ WYDOLNOŚCI TRENINGOWEJ
  • POPRAWIA WYTRZYMAŁOŚĆ SIŁOWĄ
  • ASPARTAM FREE - NIE ZAWIERA ASPARTAMU!
  • POTĘŻNA DAWKA BETA ALANINY!
  • BOGACTWO NAJWAŻNIEJSZYCH WITAMIN I MINERAŁÓW
  • JABŁCZAN CYTRULINY DLA ZWIĘKSZENIA WYDOLNOŚCI TRENINGOWEJ
  • BRAK STYMULANTÓW

CREA PAK attributes

tabela składu:
Porcja: 8g (1 miarka)
Ilość porcji w opakowaniu: 40
Zawartość w: 8 g
Beta-alanina 3000 mg
Wyciąg z buraka 1400 mg
Jabłczan cytruliny 1500 mg
w tym L-cytrulina: 850 mg
Tiamina: 0,275 mg (25%)*
Ryboflawina: 0,35 mg (25%)*
Witamina B6: 0,35 mg(25%)*
Witamina B12: 0,625 µ g (25%)*
Potas: 300 mg (15%)*
Magnez: 56 mg (15%)*
Sód: 25 mg
* - % RWS - Referencyjna wartoś spożycia
Składniki: Beta-alanina, wyciąg z korzenia buraka zwyczajnego Beta vulgaris L., jabłczan cytruliny, mieszanka witaminowo-mineralna [cytrynian potasu, cytrynian magnezu, cytrynian sodu, witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny), witamina B2 (ryboflawina), witamina B1 - tiamina (monoazotan tiaminy), witamina B12 (cyjanokobalamina)], aromaty, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), substancja przeciwzbrylająca (dwutlenek krzemu), substancja słodząca (sukraloza), barwnik (beta-karoten).
dawkowanie:
6pak training day
Dzień Treningowy
1 porcja przed treningiem
6pak training day
Dzień nieTreningowy
Brak potrzeby stosowania

6pak Nutrition logo 6pak CREA PAK

6PAK Nutrition CROSS Pak PRE-WORKOUT ENDURANCE jest produktem opartym w głównej mierze na wysokiej jakości beta alaninie, która została wzbogacona mieszanką witamin oraz minerałów. Preparat nie zawiera kreatyny, dzięki czemu idealnie się sprawdzi w stosowaniu pomiędzy cyklami. Producent zadbał także o szybkie uzupełnienie elektrolitów, do których utraty dochodzi w znacznym stopniu podczas ciężkich i wymagających treningów! Dawki witamin i minerałów mogą wydawać się niskie, jednak zostały one tak dobrana by nie spowodować ich przedawkowania (często w suplementacji znajdują się bardzo złożone preparaty witaminowo-mineralne).

PRZEMYŚLANY I SKUTECZNY SKŁAD, DOBRZE DOBRANE DAWKI WITAMIN ORAZ MINERAŁÓW.

Jabłczan cytruliny przyczynia się do poprawy wydolności tlenowej organizmu, która skutecznie podnosi poziom motywacji na treningu. Natomiast dzięki rozszerzeniu naczyń krwionośnych dochodzi także do znacznej poprawy odżywienia i dotlenienia komórek organizmu, co skutkuje znaczną poprawą szybkości regeneracji powysiłkowej.

ZAPEWNIA WZROST WYDOLNOŚCI ORAZ WYTRZYMAŁOŚCI SIŁOWEJ!

Beta alanina jest związkiem pochodzenia organicznego i klasyfikuje się ją do grupy aminokwasów. Pod względem chemicznym wchodzi w skład karnozyny odpowiadającej za zachowanie równowagi kwasowo-zasadowej (pełni rolę swoistego buforu), do jej zachwiania prowadzą intensywne skurcze mięśni. Podczas wzmożonego wysiłku dochodzi momentami do uzyskania warunków beztlenowych, co powoduje powstawanie kwasu mlekowego w mięśniach, a to przekłada się na zmiany kwasowości środowiska pracy komórek mięśniowych. Utrzymanie prawidłowego stężenia karnozyny w mięśniach jest dużym problemem, jednak dzięki wprowadzeniu do suplementacji beta alaniny będziesz w stanie zwiększyć jej zapas, dzięki czemu Twoje treningi będą mogły być dłuższe i bardziej intensywne! Beta alanina jest w 100% legalna i bezpieczna – prowadzone były długofalowe badania pod kątem jej wpływu na zdrowie, które zakończyły się potwierdzeniem jej bezpieczeństwa. Jeżeli nie stosowałeś jeszcze tej substancji – pierwsze kilka porcji może powodować pojawienie się mrowienia podskórnego, które związane jest z przeskakiwaniem ładunków elektrycznych na zakończeniach nerwowych (efekt ten zanika z czasem – co nie oznacza, że beta alanina przestała działać). Skład CROSS Pak zaskoczy Cię swoim działaniem!