arrow-up

6PAK Nutrition CREA PAK

6PAK Nutriton CREA Pak jest produktem wysokiej jakości skierowanym do osób planujących przeprowadzenie lub będących właśnie na cyklu kreatynowym.

dostępne smaki

mark mark
OLBRZYMIA SIŁA ANABOLICZNA GWARANTUJĄCA MAKSYMALNE PRZYŚPIESZENIE PRZYROSTU MASY MIĘŚNIOWEJ ORAZ SIŁY!
  • STACK KREATYNOWY OPARTY O WYSOKIEJ JAKOŚCI MONOHYDRAT KREATYNY, JABŁCZAN KREATYNY ORAZ CHLOROWODOREK KREATYNY
  • POMIMO SILNYCH WŁAŚCIWOŚCI ANABOLICZNYCH JEST TO W 100% LEGALNY PREPARAT
  • WPŁYWA NA SZYBSZE PRZYROSTY BEZTŁUSZCZOWEJ MASY MIĘŚNIOWEJ ORAZ SIŁY
  • ZAWIERA DODATEK TAURYNY
  • ASPARTAM FREE - NIE ZAWIERA ASPARTAMU!

CREA PAK attributes

tabela składu:
Porcja: 5,5g (1 miarka)
Ilość porcji w opakowaniu: 60
Zawartość w: 5,5 g
Mieszanka kreatynowa (w tym kreatyna): 4750 mg (3934 mg)
Monohydrat kreatyny: 3750 mg
Jabłczan kreatyny: 500 mg
Chlorowodorek kreatyny: 500 mg
Tauryna 250 mg
Składniki: Mieszanka kreatynowa (monohydrat kreatyny, jabłczan kreatyny, chlorowodore kreatyny), tauryna, aromaty, substancja przeciwzbrylująca (dwutlenek krzemu), substancja słodząca (sukraloza), barwnik (czerwień buraczana).
dawkowanie:
6pak training day
Dzień Treningowy
1 porcja przed treningiem
6pak training day
Dzień nieTreningowy
Brak potrzeby stosowania

6pak Nutrition logo 6pak CREA PAK

6PAK Nutriton CREA Pak jest produktem wysokiej jakości skierowanym do osób planujących przeprowadzenie lub będących właśnie na cyklu kreatynowym. Formuła została oparta w głównej mierze na monohydracie kreatyny, następnie na jabłczanie oraz chlorowodorku kreatyny – takie połączenie gwarantuje maksymalną skuteczność i największą siłę anaboliczną. Kreatyna jest substancją znaną i stosowaną w sporcie już od przeszło 20 lat – z powodzeniem zwiększającą osiągane przez sportowców wyniki (zarówno w kwestii przyrostów masy mięśniowej jak i siły fizycznej). Jest to jedna z najlepiej przebadanych substancji, której właściwości zostały już wielokrotnie udowodnione! Pomimo swojej siły anabolicznej nie powoduje żadnych skutków ubocznych (nie wpływa negatywnie na zdrowy organizm) i jest w 100% legalnym suplementem!

OLBRZYMIA SIŁA ANABOLICZNA GWARANTUJĄCA MAKSYMALNE PRZYŚPIESZENIE PRZYROSTU MASY MIĘŚNIOWEJ ORAZ SIŁY!

Tauryna znajdująca się w składzie także nie jest przypadkowym dodatkiem – dzięki działaniu na te same receptory co insulina wpływa ona na poprawę transportu substancji odżywczych (w tym aminokwasów oraz kreatyny). Jest ona częstym dodatkiem w suplementacji okołotreningowej wielu cenionych sportowców.

6PAK Nutriton CREA Pak jest produktem o relatywnie prostym składzie, jednak dzięki przemyślanym dawkom oraz wyselekcjonowanym substancjom aktywnym wykazuje dużą siłę działania, która stawia go na czele tego typu preparatów. Wystarczy, że spojrzysz w tabelę składu by przekonać się, że nie jest ona wynikiem przypadkowego doboru składników!