arrow-up

6PAK Nutrition CRAZE SHOT

6PAK Nutrition CRAZE Shot jest produktem opartym w głównej mierze o olbrzymią porcję czystej kofeiny (aż 290 mg w porcji), ponadto z dodatkiem beta alaniny, tauryny oraz choliny.

dostępne smaki

mark mark
POSTAW NA SKUTECZNE I SPRAWDZONE SUBSTANCJE AKTYWNE!
  • DZIAŁA POBUDZAJĄCO NA OŚRODKOWY UKŁAD NERWOWY
  • WPŁYWA NA POPRAWĘ SIŁY ORAZ OGÓLNEJ WYTRZYMAŁOŚCI
  • BARDZO DUŻA DAWKA KOFEINY W KAŻDEJ PORCJI (AŻ 290 MG)
  • ZAWIERA BETA-ALANINĘ, TAURYNĘ ORAZ CHOLINĘ
  • NIE ZAWIERA SUBSTANCJI POMPUJĄCYCH ANI KREATYNY

CRAZE Shot attributes

tabela składu:
Porcja: 40 ml (1/2 butelki)
Zawartość w: 40 ml 80 ml
Beta-alanina 2,5 g 5 g
Tauryna 0,5 g 1 g
Kofeina 290 mg 580 mg
Dwuwinian choliny 100 mg 200 mg
Składniki: woda, beta-alanina, tauryna, kofeina bezwodna, kwas (kwas cytrynowy), dwuwinian choliny, substancje słodzące (acesulfam K, sukraloza), substancje konserwujące (sorbinian potasu, benzoesan sodu), przeciwutleniacz (kwas askorbinowy), stabilizatory (guma arabska, estry glicerolu i żywicy roślinnej), aromat2, koncentrat soku jabłkowego2, E104 – może mieć szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci. Dotyczy smaku: 1cytryna-winogrono, 2pomarańcza.
dawkowanie:
6pak training day
Dzień Treningowy
1 porcja przed treningiem
6pak training day
Dzień nieTreningowy
Brak potrzeby stosowania

6pak Nutrition logo 6pak CRAZE Shot

Rewelacyjny preparat przedtreningowy w formie szotu! Dzięki niemu każdy trening, nawet w słabszy dzień będzie wykonany na 100%. Sięgnij po potężny zastrzyk energii i przekraczaj kolejne bariery treningowe – niech nic Cię nie ogranicza! Zawiera jedynie skuteczne dawki sprawdzonych substancji aktywnych, w tym olbrzymią porcję czystej kofeiny (aż 290mg w porcji).

PRODUKT STOSOWANY I POLECANY PRZEZ ZAWODNIKÓW 6PAK, W TYM PRZEZ MŁODE GWIAZDY ŚWIATA KULTURYSTYKI!

6PAK Nutrition CRAZE SHOT – stanowi naturalny wybór dla wszystkich sportowców, którzy cenią sobie najwyższą jakość i przemyślany skład. Preparat dedykowany jest osobom o wysokiej tolerancji na działanie kofeiny oraz sportowcom o wysokim stopniu zaawansowania. Formuła została opracowana przez najlepszych specjalistów z branży oraz przy współudziale zawodowych sportowców – co pozwoliło na uzyskanie znakomitego efektu!

PRZEMYŚLANA FORMUŁA I SKUTECZNE DAWKI – KAŻDA PORCJA PRZYBLIŻY CIĘ DO SUKCESU!

Kofeina wpływa także na szereg aspektów, takich jak: zwiększenie uwagi, poprawę koncentracji, ograniczenie poczucia zmęczenia podczas wysiłku fizycznego, ale przyczynia się także do wzrostu wytrzymałości i wydolności fizycznej. Oczywiście warto wspomnieć o jej wpływie na przyśpieszenie metabolizmu. Zastosowana dawka kofeiny nie przekracza 9 mg na kilogram masy ciała (co wynika z przesłanek prozdrowotnych). Warto podkreślić, że nie zawiera dodatku kreatyny, ani substancji pompujących – co jest olbrzymią zaletą dla osób poszukujących pobudzenia oraz wsparcia wydolności organizmu.

CIEKAWOSTKA: istnieją badania, których wyniki sugerują wpływ kofeiny na poprawę szybkości uzupełnienia utraconego glikogenu podczas treningu.

POSTAW NA SKUTECZNE I SPRAWDZONE SUBSTANCJE AKTYWNE!

Beta-alanina jest jedną z najlepiej przebadanych substancji jakie stosowane są w suplementacji na całym świecie. Wchodzi w skład cząsteczki karnozyny, która odpowiada za poprawę wytrzymałości wysiłkowej organizmu. Wykazuje spory potencjał antyoksydacyjny, co przekłada się na wsparcie układu odpornościowego w walce z wolnymi rodnikami tlenowymi. Niestety wiele osób jest nieświadomych, do jak wielkiego spustoszenia mogą doprowadzić, jeżeli nie zadba się o ich nieuaktywnienie. Wprowadzenie jej do suplementacji wpływa na poprawę wytrzymałości wysiłkowej mięśni oraz wspiera ich regenerację – dzięki czemu nawet po bardzo ciężkim treningu w krótszym czasie powrócisz do pełni formy!

Tyrozyna natomiast jest prekursorem dopaminy oraz noradrenaliny. Wpływa zatem na prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego. Poprawisz jednocześnie motywację nawet podczas bardzo ciężkich treningów. Cholina przyczynia się do zachowania prawidłowej pracy wątroby oraz bierze udział w przemianach homocysteiny mającej negatywny wpływ na organizm człowieka. Uczestniczy także w prawidłowym metabolizmie kwasów tłuszczowych.

6PAK NUTRITION CRAZE SHOT – POSTAW NA SKUTECZNE ROZWIĄZANIA I CIESZ SIĘ EFEKTAMI!